Ç'po ndodh me Bayernin, pëson dy gola nga Eintracht Frankfurt (VIDEO)

Asgjë nuk po shkon si duhet me Bayernin në përballjen me Eintracht.

Që në minutën e 9' Boateng lë skuadrën me 10 vetë, dhe në 25 vjen goli i parë për vendasit me Kostic në minutën e 25'.

Pak minuta më vonë Eintracht arrinë të dyfishojë me Soë në minutën e 33'.
Shtuar më 02/11/2019, ora 16:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori