CR7-Bale, pak show para Superkupës (VIDEO)
Pëlqej
Ka një arsye shumë të fortë pse për ata të dy janë shpenzuar 200 milionë euro. Real Madrid ka në gjirin e tij dy kampionë të vërtetë si Cristiano Ronaldo dhe Gareth Bale, të cilët edhe në stërvitje dinë si të dhurojnë spektakël.

Gjatë stërvitjes së fundit në Cardiff, para Superkupës me Sevillan, Ronaldo dhe Bale kanë dhuruar spektakël duke bërë xhiron e botës në web. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2014, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori