CR7 dhe produkti i çuditshëm japonez, ja spoti (VIDEO)
Pëlqej
Ylli i Real Madrid Cristiano Ronaldo ka xhiruar një spot publicitar ku ka reklamuar një produkt të çuditshëm japonez.

Instrumenti i shoqërisë MTG Co quhet Facial Fitness Pao dhe mund të përdoret lehtësisht me dhëmbë dhe shërben për të tonifikuar muskujt e fytyrës falë buzëqeshjeve. /albeu.com/
Shtuar më 04/08/2014, ora 13:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori