CR7 "përjashton" James-in dhe mundohet të imitojë Neymar (VIDEO)
Pëlqej
Real Madrid ka bërë një start shumë të dobët në La Liga ku numëron 2 humbje në 3 ndeshje, por pragsfida me Baselin në Champions League i ka gjetur me moralin lartë djemtë e Carlo Ancelottit.

James Rodriguez, blerja më e shtrenjtë e Realit gjatë merkatos së verës, është "larguar" nga Cristiano Ronaldo gjatë stërvitjes së fundit të skuadrës.

Kolumbiani reagoi në habi dhe kërkoi ndihmë nga ndihmësi i Ancelottit, duke i bërë me dije se çfarë bëri portugezi.

Më pas Ronaldo është përpjekur të imitojë Neymar me disa xhonglime me topin. /albeu.com/
Shtuar më 16/09/2014, ora 13:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori