Cristiano pas ndeshjes, bën shaka me Vazquez kur ai gjendej në intervistë (VIDEO)
Cristiano Ronaldo po ndihet më i liruar tani pas golit të parë në La Liga që shënoi dje ndaj Getafes.

Portugezi vuajti plotë 3 ndeshje dhe pati plotë 28 goditje deri në arritjen e golit të parë, që duket se ka rikthyer buzëqeshjen tek ai, përcjell Albeu.com.

Cristiano pas ndeshje bëri një shaka kur e preku Lucas Vazquezin deri sa ishte duke dhënë intervistën për media.

Nuk mungoi as reagimi nga Vazquez i cili filloi të buzëqesh kur e pa se ishte Cristiano ai që e preku atë. /albeu.com/

Ju ftojmë ta ndiqni videon për këtë moment:
Shtuar më 16/10/2017, ora 11:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori