Cristiano Ronaldo humbet penalltinë e parë me Juventusin (VIDEO)

Cristiano Ronaldo ka humbur penalltinë e parë me Juventusin.

Sulmuesi portugez pati rast të artë të shënojë nga penalltia, por nuk ia doli në minutën e 53'.

Në fakt, ishte portieri 39-vjeçar i Chievos, Stefano Sorrentino ai e lexoi dhe e priti gjuajtjen e portugezit nga pika e bardhë. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2019, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori