Krimet e Rënda lënë në burg pa afat Klement Balilin
Cristiano Ronaldo takohet me tifozët e Juventusit (VIDEO)
Pëlqej
Cristiano Ronaldo është në pritje të debutimit me klubin e ri.

Portugezi duket i lumtur së bashku me shokun e tij të skuadrës, Paulo Dybala afrohen te tifozët dhe vendosin që të japin autografe.

Ronaldo do të luajë për herë të parë me me fanellën e Juventusit në ndeshjen përballë Chievo Veronës. /albeu.com/
Shtuar më 01/08/2018, ora 23:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori