Cuadrado firmos fanellën e Barçës (VIDEO)
Pëlqej
Juan Guillermo Cuadrado ka firmosur një fanellë të Barcelonës para ndeshjes miqësore Fiorentina-Betis dhe gjithçka ka ndodhur para kamerave.

Kolumbiani është një prej emrave më të nxehtë të merkatos së verës duke përfunduar në interesimin e klubit katalanas dhe Manchester United. "Djajtë e Kuq" kanë bërë një ofertë më të mirë se Barcelona, por duket se dëshira e lojtarit mund ti ndryshojë gjërat. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2014, ora 17:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori