Dalin formacionet: Liverpool-Tottenham, Shaqiri e nis nga stoli
Liverpooli dhe Tottenhami do të përplasen pas pak në Anfield Road. Të kuqtë do të kërkojnë kreun ndërsa Spërsat luftojnë për zonën Champions.


Formacionet zyrtare

Liverpool: Alisson; Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson; Wijnaldum, Henderson, Milner; Mane, Salah, Firmino.

Tottenham: Lloris (C), Trippier, Alderëeireld, Sanchez, Vertonghen, Rose, Sissoko, Eriksen, Dele, Lucas, Kane.

Shtuar më 31/03/2019, ora 16:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori