Dalin pamjet e plota: Si i shpëtuan grabitjes yjet e Arsenalit (VIDEO)
Policia metropolitane e Londrës ka publikuar pamjet e reja nga tentim grabitja e dy yjeve të Arsenalit, Sead Kolasinac dhe Mesut Ozil.

Videoja e re u publikua në të njëjtën ditë kur njëri nga dy grabitësit e arrestuar pranoi se kanë vjedhur një orë në vlerë prej 200 mijë funte.

Autori i arrestuar, Jordan Northover u deklarua fajtor për përpjekjen për të vjedhur futbollistët e Premier League në Platts Lane, Hampstead, në Londrën-Perëndimore më 25 korrik.
Shtuar më 06/11/2019, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori