Dalin pamjet e sherrit mes Grezdës dhe futbollistit kroat (VIDEO)
Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare, Eros Grezda, u përfshi në një sherr me grushta sulmuesin Antonio Mirko Çolak, në parkingun e stadiumit, ku qëndronin autobusat e të dyja skuadrave, pas ndeshjes Osijek – Rijeka.

Ky lajm ka bërë një bujë të madhe në mediat kroate, të cilat kanë publikuar së fundmi edhe videon e momentit kur shqiptari përplaset me futbollistin serb.

Pamjet janë marrë nga kamerat e sigurisë të parkingut ku ndodhi përplasja.
Shtuar më 01/06/2020, ora 18:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori