Dalin videot e nxehta të Erjona Sulejmanit, kështu i tundon meshkujt (VIDEO)
Ishbashkëshortja e Blerim Xhemailit, bukuroshja, Erjona Sulejmani është bërë pjesë e edicionit të parë të "Temptation Island Vip", një reality show italian.

Roli i Erjonës është të tundojnë meshkujt e lidhur brenda në ishull, dhe për këtë blogeri i njohur, Olti Curri ka publikuar videot erotike të Erjona Sulejmanit brenda emisioniit italian dhe lëvizjet e saj që bënë aty.

Ndërkohë që për Erjonën kanë shkruar edhe mediat italiane të cilat kanë shkruar se si një vajzë e thjeshtë arritit të futej mes femrave “tunduese” në këtë reality show. /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2018, ora 16:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori