Dani Alves e nis mbarë, shënon gol që në debutim me Sao Paolon (VIDEO)
Dani Alves ditën e djeshme debutoi me fanellën e Sao Paulos.

Braziliani arriti që të gjej rrugën e rrjetës që në ndeshjen e parë më skuadrën e re.

Ish-mbrojtësi i Barcelonës arriti që të shënoi gol në minutën e 40, duke i dhënë epërsinë ekipit të tij.

Alves ka një karrierë të pasur në futbollin e luajtur, ai ka qenë pjesë e Sevillas, Barcelonës dhe PSG.
Shtuar më 19/08/2019, ora 10:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori