Dante, këngë për "tripletën" (VIDEO)
Për shkak të përgatitjeve me Kombëtaren braziliane në vigjilje të Kupës së Konfederatave 2013 mbrojtësi i Bayern Munchen Dante nuk mundi të merrte pjesë në festën e tripletës në rrugët dhe sheshet e Bavarisë.

Por kjo nuk e ka penguar mbrojtësin brazilian të gjejë një mënyrë shumë të veçantë për të festuar sezonin historik të Bayern Munchen.

Në një video të shpërndarë në rrjetet sociale Dante i ka dedikuar një këngë skuadrës dhe tifozëve të tij. /albeu.com/
Shtuar më 03/06/2013, ora 12:05
Liridon Abazi
e Hënë 3 Qershor 2013, Ora 13:39
He balin e nanes ,,,, .
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori