Debat i ashpër Ronaldo-Ramos (VIDEO)
Debat i ashpër mes Cristiano Ronaldos dhe Sergio Ramosit gjatë sfidës së djeshme në La Liga mes Villarreal dhe Real Madrid.

Vendasit mundën të fitonin një goditje këndi pas një rasti të rrezikshëm në portën e Iker Casillas dhe kjo gjë nuk i pëlqeu yllit portugez që u kap me spanjollin përsa i përket rreshtimit në mbrojtje.

Villarreal-Real Madrid u mbyll në shifrat 0-2 ku golin e dytë e shënoi pikërisht Ronaldo. /albeu.com/
Shtuar më 28/09/2014, ora 12:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori