Del Piero-Heskey, duel edhe në spotin televiziv (VIDEO)

Pëlqej
Edhe pak ditë na ndajnë nga fillimi i sezonit të ri në A-League, Serie A e kampionatit australian të futbollit. Për të bërë prezantimin përpara abonentëve të tij "Fox Sports" ka ideuar një spot ku proganoistë janë Alessandro Del Piero dhe Emile Heskey, sulmuesë të Sydney FC dhe Newcastle Jets.

Dy emrat e njohur të futbollit europian, ish i Juventusit dhe ish i Liverpool, do të përballen në ndeshjen hapëse të sezonit të ri më 11 tetor, në "Allianz Stadium" të Sydney. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2013, ora 14:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori