Del "sekreti", mbrojtësit e Juventusit tregojnë si ndalet Ronaldo (VIDEO)
Pëlqej
Cristiano Ronaldo tashmë është pjesë e Juventusit.
Superylli portugez ka kohë që i është bashkuar në stërvitje gjigantit italian.

Nga dje, Zonjës së Vjetër i janë bashkuar edhe lojtarët që ishin në SHBA për të zhvilluar miqësoret e kësaj vere.

Në stërvitjen e djeshit ka pasur shumë ushtrime.

Një prej tyre ishte një lojë futbolli me porta të vogla pa portier.

Në një moment, Ronaldo ishte përballë portës dhe pranë kishte mbrojtësin Daniele Rugani.

Por, si ndalet Ronaldo? Na tregon Rugani!
Shtuar më 09/08/2018, ora 10:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori