Deputeti shqiptar ia merr këngës mes të rinjve: Eja eja lule borë (VIDEO)
Të rinjtë e LRI-së janë mbedhur në Jalë si çdo vit për të kaluar ca ditë pushimi.

Mbrëmjen e djeshme në Jalë kanë qenë dhe disa nga deputetët e LSI-së, si Luan Rama, Klajda Gjosha e Kejdi Mehmetaj.

Deputeti Luan Rama ia ka marrë këngës "Eja eja Lule Borë", ndërsa bashkë me të duartrokisnin e këndonin të rinjtë e LRI-së, siç mund t'a shihni edhe në video. /albeu.com/

Shtuar më 21/08/2018, ora 12:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori