Derbi i kryeqytetit, tifozët: "Rama ik" (VIDEO)
Tashmë thirrjet për dorëheqjen e kryeministrit Edi Rama, janë bërë një ritual në stadiumet e Shqipërisë.

Pasi i prishën propagandën në mbrëmjen e ingaurimit të Stadiumit “Air Albania”, duke thirrur në kor “Rama ik”, tifozët e kanë përsëritur këtë thirrje edhe në derbin e kryeqytetit.

Mbrëmjen e sotme, në ndeshjen mes Tiranës dhe Partizanit, ata kanë shpërthyer sërish në thirrje “Rama ik”
Shtuar më 13/12/2019, ora 21:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori