Derbi përfundon me sherr masiv, 12 kartona të kuq (VIDEO)
Përfundoi me një sherr masiv derbi i Rio Negros mes Deportivo Roca dhe Club Cipolletti, dy skuadra që marrin pjesë në turneun Argentino A. Një ngjarje që bëri arbitrin e takimit të nxirrte plot 12 kartona të kuq.

Ishin pikërisht kartonat e kuq të arbitrit Fernando Espinosa ndaj Fernandez të Deportivos dhe kundërshtarit të tij Lamolla pikënisja e sherrit në fushën e lojës. /albeu.com/
Shtuar më 17/10/2014, ora 14:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori