Dështim i madh për Liverpoolin (VIDEO)
Hull City ka arritur të bëjë surprizën dhe të fitojë përballë Liverpoolit, me rezultatin minimal 1-0.

Kjo ishte një fitore e papritur për skuadrën e Hull-it.

Vendasit triumfuan 1:0 me golin e vetëm të shënuar me kokë nga mbrojtësi Michael Daëson (37’).

Liverpool ka humbur çdo lloj shansi për kualifikim në Ligën e kampioneve, pasi kanë “betonizuar” vendin e pestë në renditje me 58 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 28/04/2015, ora 22:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori