Dhuratë e portierit, Shqipëria shënon golin e dytë (VIDEO)
Shqipëria ka arritur të shënojë dhe golin e dytë përballë Moldavisë në minutën e 34'.

Një i gjat nga Gjasula shkoi fillimisht te portieri kundërshtar e cuili nuk arriti ta zotëronte si duhet, ku me pas pëefitoi Keidi Bare.
Shtuar më 14/10/2019, ora 21:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori