Dinamo Zagreb-Manchester City, "shtanget" skuadra e Guardiolas (VIDEO)
Dinamo Zagrebi ka befasuar Manchester Cityn, duke kaluar në epërsi në "Maksimir".

Olmo ka shënuar për epërsinë e vendasve në minutën e 10-të të takimit.

City tashmë e ka siguruar kualifikimin, teksa Dinamos së Zagrebit i duhet fitorja dhe të shpresojë që Shakhtar Donetsku të mos fitojë kundër Atalantas.
Shtuar më 11/12/2019, ora 19:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori