Dita bëhet natë në Serbi, edhe sot stuhitë shkaktojnë kaos në rrugë (VIDEO)
Pas reshjeve të mëdha të shiut dhe breshrit përgjatë ditës së djeshme moti do të vazhdojë të jetë i ngjashëm edhe sot, i përcjellë edhe me erërafuqishme.

Sipas mediave serbe nga paralajmërimet ka mundësi që rrugët sërish të mbushen me ujë.

Gjithashtu janë paralajmëruar edhe rrëshqitje të dheut.


Shtuar më 14/06/2018, ora 10:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori