I vihet tritoli një banese në Durrës
Djali i Maldini shënon gol, kështu feston babai i tij (VIDEO)
Daniel Maldini ka shënuar gol në fitoren 2-0 të Milanit ndaj Genoas.

Paolo Maldini e ka shikuar nga afër ndeshjen e të rinjve mes Milanit dhe Genoas.

Kuqezinjtë fituan me rezultat 2-0 dhe njërin gol e shënoi djali i legjendës së Milanit, sulmuesi 17-vjeçar, Daniel Maldini.

Ai shënoi për 2-0 në minutën e 60, dhe këtij goli iu gëzua edhe 50-vjeçari.

Shtuar më 17/02/2019, ora 17:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori