Djali i Vidalit bëhet i famshëm në YouTube, shikoni se çfarë i premton fansave (VIDEO)
Pëlqej
Djali i madh i futbollistit të Bayern Munich, Arturo Vidal, ka hapur një kanal në “Youtube” dhe e reklamon atë më autografet e të atit.
Me syzet pak të mëdhaja dhe hapsira mes dhëmbëve ai e nisi pikërisht kështu videon e tij të parë.

“Çkemi, unë jam Alonso Vidal, jam tetë vjeç dhe jam nga Kili”. Kështu filloi videoja e parë e djalit të Vidalit.

Por më pas atij i lindi ideja ta reklamonte kanalit e tij duke ju premtuar ndjekësve autografet e të atit.

Mesa duket ideja funksionoi sepse tani kanali i tij numëron 1723 ndjekës, dhe tani babai i tij do të ketë shumë punë duke firmosur. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2018, ora 22:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori