Djimsiti heroi i Atalantës, i jep fitoren skuadrës në minutat e fundit (VIDEO)
Atalanta ka fituar në minutat shtesë nda Veronës me rezultat 3:2.

Berat Xhimshiti është heroi i Atalantës i cili realizoi në sekondat e fundit golin e fitores për vendasit në ndeshjen ndaj ekipit të Amir Rrahmanit dhe Kumbullës.

Për të dy ekipet, në qendër të mbrojtjes ishin startues dy shqiptarët.

Në minutën e 85-të, Verona mbeti me një lojtarë më pak, kur rezultati ishte i barabartë 2:2.
Shtuar më 07/12/2019, ora 17:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori