Dortmund kalon në epërsi ndaj Leipzigut (VIDEO)
Borussia Dortmund ka kaluar në avantazh ndaj Leipzigut në "Red Bull Arena".

Ai që ka shënuar është mesfushori belg, Witselminutën e 19'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 24. /albeu.com/
Shtuar më 19/01/2019, ora 18:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori