Dortmund në avantazh, çfarë supergoli ka shënuar Alex Witsel (VIDEO)


Borussia e Dortmundit ka kaluar në avantazh në ndeshjen që po zhvillon në transfertë ndaj Freiburg, shkruan Albeu.com.

Është mesfushori Alex Witsel i cili ka realizuar një supergol.

Belgu shfrytëzoi mjaft mirë një top të ardhur nga goditja e këndit dhe brenda zonës me të djathtën nuk fal. /albeu.com/
Shtuar më 05/10/2019, ora 16:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori