Dortmund nuk dorëzohet, barazon shifrat (VIDEO)
Dortmund ka barazuar shifrat 2-2 ndaj Bayern.

Golin e dytë dhe të barazimit e shënoi Erling Haaland në minutën e 55 të takimit. /albeu.com/


Shtuar më 30/09/2020, ora 21:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori