Dortmund përmbys rezultatin ndaj Werder Bremen (VIDEO)
Borussia Dortmund ka përmbysur rezultatin dnaj Werder Bremen n╒ "Signal Iduna Park".

Ai që ka shënuar është talenti amerikan, Christian Pulisic në minutën e 105'.

Ndehsja po zhvillohet dhe 1%shtë minuta e 110'. /albeu.com/
Shtuar më 05/02/2019, ora 23:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori