Dortmundi vazhdon me fitore në Champions (VIDEO)
Dortmundi fitoi 2 me 1 si mysafir i Sportingut.

Pierre-Emerick Aubameyang dhe Weigl realizuan dy golat për Dortmundin, qe u shënuan në minutat 9 dhe 43.

Golin e vetëm për portugezët e shënoi Cesar në minutën e 67-të.

Reali dhe Dortmundi prijnë në tabelën e këtij grupi me nga shtatë pikë të tubuara. Tri pikë ka Sportingu, e Legia është pa pikë./Albeu.com/
Shtuar më 18/10/2016, ora 22:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori