Traumatizohet Barcelona, Bayern i shënon "poker" në vetëm 30 minuta (VIDEO)
4 gola në vetëm 30 minuta.

Bayern po shkatërron Barcelonën teksa ka realizuar edhe golin e 4 me autor Muller i cili realizoi dhe golin e parë. /albeu.com./
Shtuar më 14/08/2020, ora 21:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori