Driblimet e njëpasnjëshme të Nicolas Pepe po bëjnë bujë të madhe (VIDEO)
Nicolas Pepe ishte në formë të lartë në ndeshjen e së martës mbrëma ndaj Southamptonit.

Arsenali triumfoi në udhëtim te Southamptoni me rezultat 3-1 në ndeshjen e vlefshme për javën e 20-të në Premier League .

Megjithatë, lojtari më në formë dhe më aktiv padyshim se ishte sulmuesi nga Bregu i Fildishtë, Pepe, i cili vallëzonte me topin.

Një rast i tij me driblime të njëpasnjëshme po bënë bujë të madhe në rrjetet sociale.
Shtuar më 27/01/2021, ora 20:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori