Duart në fyt Messit (VIDEO)
Pëlqej
Qëndërmbrojtësi i Malagas, Welington, në fund të ndeshjes ndaj Barcelonës, e mbyllur në barazim 0-0, i vuri duart në fyt Lionel Messit, i cili ekzagjeroi dhe ra menjëherë në tokë.

Arbitri i ndeshjes vendosi që këtë veprim të Welington ta ndëshkonte me karton të verdhë, pavarësisht protestave të lojtarëve të Barcelonës.

Nga keto protesta ishte Gerard Pique ai qe e pësoi, pasi gjyqtari Hernandez e ndëshkoi me karton të verdhë, i njëjti ndëshkim si Welington. /albeu.com/
Shtuar më 25/09/2014, ora 09:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori