Bayern fiton derbin ndaj Dortmund dhe shkon drejt titullit (VIDEO)
Ka mjaftuar një gol i mbrojtësit Joshua Kimmich që Bayern të triumfojë ndaj Dortmundit në transfertë dhe tashmë është më një këmbë te titulli kampion.

Kur kanë mbetur edhe 6 javë nga fundi, bavarezët mbajnë vendin e parë me 64 pikë 7 pikë më shumë se Dortmundit i vendit të dytë. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2020, ora 20:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori