CR7 i jep Superkupën Juves dhe hyn në histori, Pirlo shijon trofeun e parë (VIDEO)


Juventus ka fituar Superkupën e Italisë duke mundur 1-0 në finale Napolin.

Ishte goli i CR7 në minutën e 64' dhe i Moratas në minutën e 95' që i dhuruan kështu trofeun e parë Pirlos si trajner i Juventusit.

Ndërkohë, Ronaldo me golin ndaj Napolit ka hyrë në historinë e futbollit teksa ka shënuar plot 760 gola. /albeu.com/
Shtuar më 20/01/2021, ora 22:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori