Ndërhyn garda, përplasje me protestuesit (VIDEO)
Ndërkohë që disa protestues kanë çarë rrethimin e policisë duke u futur tek shkallët e Kryeministrisë, të tjerë kanë hipur tek skelat para zyrës së Ramës.

Ndërkohë, pjestarë të Gardës së Republikës janë duke ndërhyrë për të larguar qytëtarët përmes hedhjes së bombave shokuese dhe gazit lostjellës. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2019, ora 11:46
GOLI
e Shtunë 16 Shkurt 2019, Ora 12:10
TE THEMI SE QEVERIA RAMA ESHTE FUTUR NE GABIME!!!,...POR... ÇFARE OFRON KY LUL TOROLLAKU....ASGJE...PERVEÇ: GENJESHTRAVE,TRAPLLOKUN,TRAZIRAVE,ÇPIKJEVE BOSHE PROPAGANDUESE , NJE PENGESE E DEMSHME PER MEMEN SHQIPERI PER TE BËRË ANTARSIMIN NE FAMILJEN EUROPJANE......
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori