Ndihet sërish mungesa e CR7, Barcelona mposht Juventusin (VIDEO)
Barcelona ka arritur të mposhtë 0-2 Juventusin.

Ishin golat e Dembele dhe Messit me 11 metërsh që i dhanë 3 pikët spanjollëve.

Ndërkohë Juve ngeli me një lojtar më pak në minutat e fundit pas dy kartonave të verdhë të Demiral.

Pas dy ndeshjes Juventus mban vendin e dytë në Grupin G me 3 pikë, ndërsa Barcelona e para me 6 pikë të plota. /albeu.com/
Shtuar më 28/10/2020, ora 22:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori