Plot 10 gola, Bayern turpëron keq me goleadë Barcelonën (VIDEO)
Bayern ka shkatërruar 8-2 Barcelonën në ndeshjen e zhvilluar në Lisbonë.

Serinë e golave për bavarezët e hapi Muller ndërsa vendasit barazuan me alaba vetëm 3 minuta më vonë.

Por vetëm kaq pasi Bayern shënoi dhe plot 7 të tjerë ku gjetën rrjetën Perisic, Gnabry, Muller, Kimmich, Leëandoëski, dhe dy herë Coutinho, ndwrsa mw parw kishte gjetur edhe Suarez golin.

Ndërkohë Bayern tashmë do të presë në gjysmëfinale Man City ose Lyon që luajnë nesër mbrëma. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2020, ora 22:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori