Ronaldo "gjunjëzon" Barcelonën, Juve e mbyll si e para e grupit (VIDEO)
Juventus ka triumfuar 0-3 në Camp Nou ndaj Barcelonës duke e mbyllur fazën e grupeve si e para e grupit, shkruan Albeu.com.

Ishte dopieta e Ronaldos i cili realizoi nga 1 gol për cdo pjesë me 11-metërsh, dhe goli i McKennie që i dhuroi suksesin skuadrës së Pirlos.

Në fakt të dyja skuadrat e mbyllën fazën e grupeve me nga 15 pikë pikë, por Juventus merr kreun pasi fitoi me një gol më shumë nga ndeshjet direkte. /albeu.com/

Shtuar më 08/12/2020, ora 22:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori