Ronaldooooooo! Juve në avantazh (VIDEO)
Zhbllokohet finalja e Superkupës së Italisë mes Napolit dhe Juventusit.

Skuadra e Pirlos kalon në avantazh me Ronaldon i cili realizoi lehtësisht brenda zonës.
Shtuar më 20/01/2021, ora 22:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori