Gjenial Kumbulla! Shqiptari realizon supergol me Romën (VIDEO)
Roma ka arritur që brenda pak minutash të përmbysë Young Boys në Zvicër me anë të dy futbollistëve Peres dhe shqiptarin Kumbulla, që gjen rrjetën e parë verdhekuqe.

Dzeko i sapo hyrë peshkon në korridor goditjen e Bruno Peres i cili djeg me shpejtësi Maceiras dhe tejkalon Von Ballmoos me një prekje precize.

Mbrojtësi i Shqipërisë ka realizuar me kokë pas krosimit nga e djathta.

Shtuar më 22/10/2020, ora 20:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori