Tottenham dorëzohet në shtëpi, Leipzig i bën gjëmën (VIDEO)
Tottenhami ka humbur ndeshjen e parë në shtëpi ndaj Leipzig.

Skuadra e Mourinhos u mposht 0-1 duke zhgënjyer dhe me lojë.

Gjermanët iu falën një golishënuar nga Ëerner me 11 metërsh në minutën e 58.

Ndërkohë ndeshja e këthimit do të luhet në 10 mars në Gjermani. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2020, ora 22:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori