E gjithë familja gëzohet pamasë kur mësojn se djali i tyre do të luaj në Kupën e Botës (VIDEO)


Pëlqej
Fagner do të jetë për herë të parë në një Kupë Bote. Ai do të jetë zëvendësuesi i Dan Alvesh i cili u dëmtua dhe humbi eventin madhor. Fagner është lojtari i Corinthias në Brazil.

Ai është 28 vjeç dhe vetëm 168 centimetra i gjatë. Megjithatë e ka bindur trajnerin Tite për të fituar besimin e tij.

Në videon që paraqitet në këtë lajmë, e gjithë familja e tij gëzohet pa masë, e cila pret publikimin e listës së kombëtares. /albeu.com/
Shtuar më 15/05/2018, ora 18:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori