E la Mourinhon me "gisht në gojë": Ndeshja s'ka mbaruar (VIDEO)
Pëlqej
Paul Lambert ka refuzuar t’i japë dorën Jose Mourinhos, i cili shkoi të takonte teknikun e Aston Villas para se arbitri të përfundonte ndeshjen.

Chelsea ishte duke fituar me rezultat 3-0, dhe portugezi, si zakonisht, iu drejtuar dhomavezhveshjes pa rënë bilbili final.

Ky veprim nuk i pëlqeu trajnerit të Aston Villas, i cili i tregoi "Special One" se nuk kishte shkuar ora për tu larguar. /albeu.com/
Shtuar më 30/09/2014, ora 11:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori