E pabesueshme, Ronaldo kërkoi anulimin e golit të Moratës (VIDEO)
Real Madridi mbrëmë fitoi me shumë vështirësi 2-1 ndaj Athletic Bilbaos. Goli i fitores nga Los Blancos erdhi në minutën e 83-të nga Alvaro Morata.

Por, ajo që çuditi të gjithë është veprimi i Cristiano Ronaldos në momentin e golit të sulmuesit spanjoll. Portugezi ngriti dorën dhe u kthye nga gjyqtari anësorë për të kërkuar anulumin e golit, po më pas tërhoqi dorën.

Gjithsesi ende nuk dihet arsyeja pse CR7 e ngriti dorën, por ai tashmë ka bërë bujë në rrjetet sociale me gjestin e tij.
Shtuar më 24/10/2016, ora 14:49
castriot elezi
e Martë 25 Tetor 2016, Ora 10:18
Ronaldo di merda
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori