E pabesueshme, shikoni çfarë bën Ronaldo në stërvitje (VIDEO)
Së shpejti do ta shijojmë klasin e Cristiano Ronaldos në fushën e blertë.

Sulmuesi ka bërë shumë mirë deri më tani dhe te Juventusi, pavarësisht moshës 35-vjeçare. Portugezi ka dhuruar show në stërvitjen e kampionëve të Italisë, pasi ka arritur të bëjë një kosh me këmbë.

Pesë herë fituesi i Topit të Artë goditi topin me këmbë dhe arriti të fuste topin në një kosh basketbolli. Saktësia e tij është e pabesueshme.
Shtuar më 25/05/2020, ora 22:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori