E pabesueshme! Shikoni ç'humb Interi (VIDEO)

Pëlqej
Gabim i pafalshëm ai i djeshmi i Marko Livaja në ndeshjen Inter-Genoa. Kur ndeshja po shkonte drejt fundit dhe rezultati ishte 1-1 sulmuesi i ri kroat i zikaltërve bëri atë që ishte më e vështirë të bëhej.

Pasi e gjeti veten përballë portës bosh pas një asisti të Militos Livaja e përplasi topin në shtyllë duke habitur Stramaccionin e këdo që po shihte ndeshjen, ndërsa Cambiassso më pas e nxjerr topin jashtë duke i hequr skuadrës dy pikë. /albeu.com/
Shtuar më 23/12/2012, ora 09:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori