E provon disa herë por nuk ia del, Salah në ketë sport është një dështak i vërtetë (VIDEO)
Mohamed Salah është kthyer në futbollistin më të dashur në të gjithë botën pas paraqitjes së tij të mrkullueshme në Champions League.

Së fundmi futbollisti egjiptian ka treguar se është i dashuruar pas sportit dhe jo vetëm pas futbollit, megjithëse nuk shkëlqen si në futboll.

Në rrjetet sociale po bëhen virale disa momente të Mohamed Salah ku përpiqet të shënoi kosh me një top basketolli por edhe pse tenton disa herë as që i afrohet koshit.

Për më tepër ndiqni pamjet. /albeu.com/

Shtuar më 22/07/2018, ora 15:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori